Co letos prodávat? Těchto 15 produktů bude hit!

Hledáte podnikatelský záměr? Dropshippingová platforma Oberlo patřící pod Shopify má pro vás tipy, na jaké výrobky se v roce 2021 zaměřit. Tyto produkty zaznamenaly enormní růst v počtech vyhledávání přes Gooogle a lidé po nich doslova šílí.

1) Korektor pro správné držení zad

Vzhledem k lockdownu tráví spousta lidí 90 % dne u počítače. Od rána do odpoledne prací, od odpoledne do noci koukáním na seriály. A většina z nich v poloze shrbeného Quasimoda. Důsledkem toho jsou bolavá záda. Raketově tak stoupla poptávka po pomůckách pro vzpřímené držení zad v podobě ortéz a speciálních pásů.

Zdroj: slevomat.cz

Zajímavost: Pojem „korektor držení těla pro muže“ je na Googlu téměř jednou tak hledaný než pojem „korektor držení těla pro ženy“.

oberlo.com

2) Akupresurní podložka

I další produktový hit se týká zdraví, tentokrát především toho psychického. Zažili jsme těžký rok, a tak jsme hledali různé cesty, jak si zajistit psychickou pohodu. Jóga a meditace se stali denním chlebem tisíců lidí, a kromě jógamatek vzrostla poptávka i po akupresurních matracích, jež napomáhají odbourávat stres a snižují bolesti hlavy, krku, zad nebo kloubů.

 Podložka stimuluje akupresurní body těla a působením tlaku zlepšuje energetický tok (zdroj: fabulo.cz)

3) Infračervený teploměr

Mají jej už téměř na každé recepci, ve školách, na úřadech, u lékařů, na pracovištích, ve fitness centrech. Abyste mohli do budovy vstoupit, změří vám jím teplotu. Bezkontaktní infračervený teploměr je, zdá se, novou normou, a tak počty jeho vyhledávání rostou každou vteřinou.

Zdroj: ahprofi.cz

4) Odporové gumy

S povinností držet se doma a se zavřenými fitky souvisí enormní zájem o domácí fitness vybavení a cvičební pomůcky. Mezi ty nejvíc trendující patří odporové gumy, které jsou nenáročné na prostor a umožňují protažení a posílení celého těla. Možná si říkáte, že těmito gumami je trh už přesycený, ale Oberlo tvrdí na základě svých dat opak. Začněte prodávat odporové gumy a nebudete litovat.

5) Škrabka na těsto

Sousloví Peče celé Česko zlidovělo už během prvního lockdownu na jaře 2020. Veřejnost pečení chytlo a v nejedné domácnosti se už nejí jiný chleba, než ten domácí. Vzrostla tak poptávka po vybavení na pečení z kynutého těsta a konkrétně je velký zájem o škrabky, jež pomáhají porcovat těsto a odstranit přilepené kousky z pracovní desky. Tržní nika jak vyšitá.

Sada na domácí pečení chleba včetně škrabky z Wishe (zdroj: wish.com)

6) Laserový odstraňovač chloupků

Kosmetické salóny byly dlouho passé – a možná zase budou. Zajít si na odstranění chloupků je tak dnes poněkud luxus, a tak (nejenom) dámy chtějí mít doma vybavení, jež jim pomůže se chloupků zbavit pohodlně i bez kosmetičky. Ani v tomto ohledu ještě trh není příliš nasycen a vidíme velkou příležitost!

7) Vintage koberce

Trávíme víc času doma, a tak to tam chceme mít hezké. Prodejci nábytku a dekorací do domácnosti tak už druhým rokem skutečně nemají o zákazníky nouzi. Jeden produkt z kategorie home decor však zaznamenal co do vyhledávanosti růst doslova raketový: vintage koberec. Třeba i proto, že toužíme být zpátky ve starých časech, kdy bylo všechno normální

8) Žebříková police

U zkrášlování domova ještě chvíli zůstaneme. Mezi top trending produkty, na které Oberlo doporučuje se letos zaměřit, totiž patří i další vybavení domácnosti – žebříkové police a regály. Právě domácí kanceláře a pracovní koutky totiž byly místem, kde jsme na home office trávili veškerý čas, a tak to tam chce mít člověk hezké a moderní…

Žebříkové police jsou trendy už od roku 2011. Ale teď, když kolegové vidí na videohovorech prostředí našich domovů, věnujeme větší pozornost jejich vybavení. A tak mají „žebříkové police“ stále víc a víc vyhledávaní.

oberlo.com

9) Puzzle

Puzzle frčí! Hledáme aktivity, ke kterým by se mohla připojit celá rodina, a puzzle jsou jednoduché, levné a nemají žádná pravidla hry, což znamená žádné hádky mezi rodinnými příslušníky.

Chcete prodávat puzzle? Zaměřte se na speciální edice související s konkrétním místem nebo třeba zvířetem. Zaujmete ty, kdo toto téma milují a hledají aktivitu pro volný čas.

oberlo.com

10) Vysavač do auta

Přidejte do sortimentu svého e-shopu vysavač interiéru auta a neprohloupíte. Oberlo doporučuje zaměřit se především na ty kompaktní, protože pojem „přenosný vysavač do auta“ se hledá mnohem častěji a může být dobrým zdrojem konverzí.

Zdroj: eva.cz

11) Olej na vousy

Díky hipster vlně jsou vousy opět v módě a pánové jim věnují notnou dávku péče. Produkty na úpravu porostu se tudíž objevují v košících čím dál častěji.

12) Skiny na notebook

Další položka na seznamu je možná poněkud překvapivá. Je to totiž už docela doba, co skiny na notebook frčely. Podle Oberlo se ale opět vrací na výsluní. Objem vyhledávání skinů byl za posledních pět let poměrně stabilní, nyní ale začal výrazně narůstat.

13) Pelíšky pro psy a kočky

Segment vybavení pro mazlíčky je dlouhodobě úspěšný. Zájem o pelíšky však v poslední době trhá doslova rekordy! Při prodeji se zaměřte na tržní niky a nabídněte unikátní modely s jedinečnými vlastnostmi, díky kterým se váš sortiment odliší od konkurence. Páníčka, který hodně řeší otázky týkající se zdraví, třeba zaujme speciální ergonomický pelíšek.

Ergonomický pelíšek pro psa (zdroj: amazon.com)
Stan pro kočky

14) Elektrické nářadí

I další hot položka dost pravděpodobně souvisí s pandemií. Lidé jsou více doma, a tak mají konečně čas věnovat se všem opravám a úpravám na domě. To se zrcadlí ve zvýšené poptávce po nářadí, kdy je vyhledáváno především to elektrické.

Nezoufejte, pokud zrovna nemáte e-shop zaměřený na tento sortiment. Do prodeje můžete dát i další méně odborné vybavení, které chlapů v dílně pomůže, třeba speciální náramek, který umožňuje mít šroubky a hřebíky pěkně po ruce!

15) Produkty na solární energii

Elektronika poháněná solární energií je ekologická a nevyžaduje nabíjení a dokupování baterií. Proto je tak oblíbená, a to v nejrůznějších odvětvích. Zkuste najít to unikátní!

Zdroj: digitallbee.com

Kam dál? Doporučujeme třeba článek Real-time marketing. Co to je a proč ho využívat?